Piszemy Wspomnienia

piątek, 06 grudnia 2019

wiadomości opinie prezentacje konkursy historia mówiona pamiętnik 2.0 w księgarni
najnowszearchiwum 2018archiwum 2017archiwum 2016archiwum 2015archiwum 2014archiwum 2013archiwum 2012archiwum 2011archiwum 2010


Wiadomości

Atlas mężczyzn

(2013-09-02)

Zwolniona wiosną z TVP Katarzyna Dowbor znalazła czas, by opowiedzieć o sobie Igorowi Zalewskiemu. Powstała z tego książka "Mężczyźni mojego życia", która pojawi się 23 października w księgarniach.

Zwolniona wiosną z TVP Katarzyna Dowbor znalazła czas, by opowiedzieć o sobie Igorowi Zalewskiemu. Powstała z tego książka "Mężczyźni mojego życia", która pojawi się 23 października w księgarniach.

Dziennikarka twierdzi, że zazdrości koleżankom obchodzącym okrągłe rocznice ślubu. Jej się to nie udało. Po raz pierwszy wyszła za mąż jako dziewiętnastolatka, syna (Macieja Dowbora) urodziła na pierwszym roku studiów. Po tym małżeństwie zostało jej nazwisko.

Związek z drugim mężem – nieżyjącym już dziennikarzem Januszem Atlasem – był tematem wielu plotek w PRL. Odnosząc się do nich w niedawnym wywiadzie, Katarzyna Dowbor, powiedziała, że Atlas uderzył ją tylko raz, po czym wyniosła się z domu.

Z trzecim mężem – dziennikarzem sportowym Grzegorzem Świątkiewiczem – mimo rozstania zachowała dobre relacje. Do czwartego małżeństwa, z ojcem córki dziennikarki, nie doszło - Jerzy Baczyński, redaktor naczelny "Polityki", pozostał przy żonie.

Dziennikarka opowiada nie tylko o swych mężach i kochankach, lecz także o znajomych, których zna cała Polska – m.in. Wojciechu Mannie, Zygmuncie Chajzerze, Krzesimirze Dębskim, Włodzimierzu Szaranowiczu, Wojciechu Pijanowskim… O kolejnych znajomych być może opowie w następnej książce – jeszcze w tym miesiącu Dowbor poprowadzi w Polsacie show "Nasz nowy dom". (ike)


Sonda

Czy Twoje wspomnienia są (byłyby) chętnie czytane i troskliwie przechowywane przez najbliższych?

Tak
Raczej tak
Nie
Raczej nie
Nie wieme-poczta
w księgarni

Kto ty jesteś

Joanna Szczepkowska z pasją reportera i detektywa odtwarza historię swojej rodziny. czytaj całość >>>

o nas   |   współpraca   |   partnerzy   |   patronaty   |   reklama   |   dla mediów   |   kontakt © 2010-2019 IKE - Usługi Literackie