Piszemy Wspomnienia

środa, 27 maja 2020

wiadomości opinie prezentacje konkursy historia mówiona pamiętnik 2.0 w księgarni
najnowszearchiwum 2019archiwum 2018archiwum 2017archiwum 2016archiwum 2015archiwum 2014archiwum 2013archiwum 2012archiwum 2011archiwum 2010


Wiadomości

Autobiografia jasnowidza

(2012-07-25)

"To jest moje życie. Moje dokonania" – tak Krzysztof Jackowski przedstawia swoją autobiografię "Zmarli mówią", która jest na razie dostępna jedynie za pośrednictwem "Polski. Dziennika Bałtyckiego".

"To jest moje życie. Moje dokonania" – tak Krzysztof Jackowski przedstawia swoją autobiografię "Zmarli mówią", która jest na razie dostępna jedynie za pośrednictwem "Polski. Dziennika Bałtyckiego".

Czytelnikom tej gazety jasnowidz z Człuchowa tłumaczył: "Koncepcja tej książki rodziła się w trakcie pisania. Opowiedziałem swoje życie, ale nie w sposób oczywisty. Wybrałem najbardziej ważne elementy, ale ważne dla mnie, dla mojego wnętrza i dlatego, co miało ścisły związek z jasnowidzeniem. Opisałem różne przeżycia od dziecka. Bardzo śmieszne sytuacje, bardzo tragiczne i bardzo nietypowe. Kluczowe momenty w moim życiu, które potem toczyły dalsze moje losy".

Pierwsze informacje o autobiografii jasnowidza pojawiły się we wrześniu 2010 r. - książka miała się ukazać w roku ubiegłym. Jej pomysł zrodził się w głowie Katarzyny Świątkowskiej-Gliszczyńskiej, o 19 lat młodszej partnerce życiowej Jackowskiego. Ona też pomagała jasnowidzowi w pisaniu.

Wydawca książki Jackowskiego, Polskapresse, zapewnia, że zawiera ona "szczere wyznania jednego z najbardziej znanych jasnowidzów na świecie" oraz "opis niesamowitego daru kontaktu z tymi, którzy odeszli w codziennym życiu jasnowidza z Człuchowa". Sam Jackowski podkreśla, że chce, by czytelnicy uwierzyli w potęgę własnej podświadomości, intuicji oraz zjawiska paranormalne.

Jednym z motywów, które pobudziły Jackowskiego do napisania książki, była chęć udowodnienia jego przeciwnikom, że nie mają racji. Swą autobiografię zadedykował właśnie im: Komendzie Głównej Policji, Fundacji "Itaka" oraz księżom. (ike)Sonda

Czy Twoje wspomnienia są (byłyby) chętnie czytane i troskliwie przechowywane przez najbliższych?

Tak
Raczej tak
Nie
Raczej nie
Nie wieme-poczta
w księgarni

Kto ty jesteś

Joanna Szczepkowska z pasją reportera i detektywa odtwarza historię swojej rodziny. czytaj całość >>>

o nas   |   współpraca   |   partnerzy   |   patronaty   |   reklama   |   dla mediów   |   kontakt © 2010-2020 IKE - Usługi Literackie