Piszemy Wspomnienia

poniedziałek, 25 maja 2020

wiadomości opinie prezentacje konkursy historia mówiona pamiętnik 2.0 w księgarni
najnowszearchiwum 2019archiwum 2018archiwum 2017archiwum 2016archiwum 2015archiwum 2014archiwum 2013archiwum 2012archiwum 2011archiwum 2010


Wiadomości

Autobiografia szesnastolatka

(2010-11-22)

Amerykański wokalista Justin Bieber otrzymał w niedzielę w Los Angeles nagrodę muzyczną American Music Awards w czterech prestiżowych kategoriach. W połowie października ukazała się autobiografia piosenkarza, który urodził się w ...1994 r.

Amerykański wokalista Justin Bieber otrzymał w niedzielę w Los Angeles nagrodę muzyczną American Music Awards w czterech prestiżowych kategoriach: Ulubiony Artysta, Ulubiony Album, Artysta Roku, Przełomowy Artysta Roku. W połowie października ukazała się autobiografia piosenkarza, który urodził się w ...1994 r.

Liczącą przeszło dwieście stron autobiografię „First Step 2 Forever: My Story” („Pierwszy krok do wieczności. Moja historia”) wydała renomowana oficyna Harper Collins, tłumacząc swoją decyzję wielką rolą, którą w branży muzycznej odgrywa Justin Bieber. Książka jest opowieścią o chłopcu z małego miasta, któremu nagle spełnia się amerykański sen.

Justin umieszczał nagrane w domowych warunkach piosenki na YouTube. Tam został dostrzeżony - zaproponowano mu umowę na nagranie płyty, która ukazała się dokładnie przed rokiem.

„Myślę, że ta książka jest oknem do mojego świata” – napisał piosenkarz, tłumacząc motyw wydania autobiografii: poprzez nią chce podzielić się swym życiem z milionami fanów. W przyszłym roku będą oni mogli obejrzeć życie idola na ekranie w technologii 3D – film o piosenkarzu przygotowuje wytwórnia Paramount Pictures.

W Polsce najmłodszą piosenkarką, która napisała autobiografię, była Agnieszka Chylińska. Książka „O sobie samej” ukazała się w 1998 r., gdy artystka miała 22 lata. (ike)Sonda

Czy Twoje wspomnienia są (byłyby) chętnie czytane i troskliwie przechowywane przez najbliższych?

Tak
Raczej tak
Nie
Raczej nie
Nie wieme-poczta
w księgarni

Kto ty jesteś

Joanna Szczepkowska z pasją reportera i detektywa odtwarza historię swojej rodziny. czytaj całość >>>

o nas   |   współpraca   |   partnerzy   |   patronaty   |   reklama   |   dla mediów   |   kontakt © 2010-2020 IKE - Usługi Literackie