Piszemy Wspomnienia

wtorek, 26 maja 2020

wiadomości opinie prezentacje konkursy historia mówiona pamiętnik 2.0 w księgarni
najnowszearchiwum 2019archiwum 2018archiwum 2017archiwum 2016archiwum 2015archiwum 2014archiwum 2013archiwum 2012archiwum 2011archiwum 2010


Wiadomości

Cudzoziemiec w pracy

(2010-12-16)

"Przygody cudzoziemców na polskim rynku pracy" – tak nazywa się konkurs pamiętnikarski skierowany do obcokrajowców pracujących w Polsce oraz do ich polskich współpracowników i pracodawców. – Chcemy walczyć z negatywnymi stereotypami – powiedziała PiszemyWspomnienia.pl Małgorzata Topczewska z Fundacji Rozwoju "Oprócz Granic", która organizuje konkurs.

"Przygody cudzoziemców na polskim rynku pracy" – tak nazywa się konkurs pamiętnikarski skierowany do obcokrajowców pracujących w Polsce oraz do ich polskich współpracowników i pracodawców. – Chcemy walczyć z negatywnymi stereotypami – poinformowała PiszemyWspomnienia.pl Małgorzata Topczewska z Fundacji Rozwoju "Oprócz Granic", która organizuje konkurs.

Zgodnie z regulaminem prace konkursowe mogą mieć formę pamiętników, blogów, listów, esejów, wierszy, piosenek, anegdot, filmów, zdjęć, obrazów poświęconych sytuacji cudzoziemców na polskim rynku pracy, kontaktom z urzędami w sprawie legalizacji pobytu i pracy, stosunkom w miejscu zatrudnienia – szczególnie z pracodawcą.

Prace należy nadsyłać do 1 kwietnia 2011 r. Do 13 maja jury ogłosi wyniki konkursu – autorzy trzech najlepszych prac otrzymają nagrody: netbook, aparat fotograficzny oraz telefon komórkowy. Wszystkie prace zostaną umieszczone na stronie internetowej fundacji "Oprócz Barier".

- Mam nadzieję, że konkurs stanie się dobrą okazją do nagłośnienia, także w mediach, problemów cudzoziemców pracujących w naszym kraju - stwierdziła Małgorzata Topczewska. (ike)


szczegóły konkursu >>>


Sonda

Czy Twoje wspomnienia są (byłyby) chętnie czytane i troskliwie przechowywane przez najbliższych?

Tak
Raczej tak
Nie
Raczej nie
Nie wieme-poczta
w księgarni

Kto ty jesteś

Joanna Szczepkowska z pasją reportera i detektywa odtwarza historię swojej rodziny. czytaj całość >>>

o nas   |   współpraca   |   partnerzy   |   patronaty   |   reklama   |   dla mediów   |   kontakt © 2010-2020 IKE - Usługi Literackie