Piszemy Wspomnienia

wtorek, 02 czerwca 2020

wiadomości opinie prezentacje konkursy historia mówiona pamiętnik 2.0 w księgarni
najnowszearchiwum 2019archiwum 2018archiwum 2017archiwum 2016archiwum 2015archiwum 2014archiwum 2013archiwum 2012archiwum 2011archiwum 2010


Wiadomości

Pierwsza Dama zawsze sama

(2011-12-02)

Jolanta Kwaśniewska ogłosiła w piątek w TVP Info o zamiarze pójścia śladami Danuty Wałęsy i napisaania autobiografii. Dodała, że - podobnie jak autorka "Marzeń i tajemnic" - czuła się w Pałacu Prezydenckim samotna.

Jolanta Kwaśniewska ogłosiła w piątek w TVP Info o zamiarze pójścia śladami Danuty Wałęsy i napisaania autobiografii. Dodała, że - podobnie jak autorka "Marzeń i tajemnic" - czuła się w Pałacu Prezydenckim samotna.

- Nad wydaniem wspomnień myślę od wielu lat. Parokrotnie proszono mnie o to, mam już kilku autorów, którzy mogliby pracować przy tej książce – powiedziała w TVP Info była Pierwsza Dama.

Jolanta Kwaśniewska podkreśliła, że bardzo dobrze rozumie Danutę Wałęsę: - Na pierwszej linii jest zawsze polityk, a kobieta jest gdzieś tam w domu. Starałam się być aktywną Pierwszą Damą. Często jednak do czasu powrotu męża z tej, jak to żartowaliśmy, fabryki, czyli do północy, czułam się sama.

Mimo to Aleksander Kwaśniewski nie ma powodów, by obawiać się, że autobiografia żony przedstawi go w podobnym świetle jak "Marzenia i tajemnice" Lecha Wałęsę. - 32 lata jestem w szczęśliwym związku, mam całkiem fajnego męża – rozwiała wątpliwości Jolanta Kwaśniewska.

Kiedy możemy spodziewać się jej wspomnień? Nieprędko. Bo choć nie miałaby problemu z zebraniem materiału, to uważa, że "jeszcze chyba nie ten czas". Jolanta Kwasniewska skupia się nie na opisywaniu swego życia, lecz udzielaniu rad innym. W księgarniach ukazał się jej kolejny poradnik z serii "Lekcja stylu". (ike)Sonda

Czy Twoje wspomnienia są (byłyby) chętnie czytane i troskliwie przechowywane przez najbliższych?

Tak
Raczej tak
Nie
Raczej nie
Nie wieme-poczta
w księgarni

Kto ty jesteś

Joanna Szczepkowska z pasją reportera i detektywa odtwarza historię swojej rodziny. czytaj całość >>>

o nas   |   współpraca   |   partnerzy   |   patronaty   |   reklama   |   dla mediów   |   kontakt © 2010-2020 IKE - Usługi Literackie