Piszemy Wspomnienia

piątek, 06 grudnia 2019

wiadomości opinie prezentacje konkursy historia mówiona pamiętnik 2.0 w księgarni
najnowszearchiwum 2018archiwum 2017archiwum 2016archiwum 2015archiwum 2014archiwum 2013archiwum 2012archiwum 2011archiwum 2010


Wiadomości

Saga dla seniorów

(2013-03-25)

Od kwietnia do czerwca krakowscy seniorzy będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach literackich i spotkaniach z zawodowymi literatami.

Od kwietnia do czerwca krakowscy seniorzy będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach literackich i spotkaniach z zawodowymi literatami.

Organizator warsztatów nazwanych Sagą, stowarzyszenie Willa Decjusza, przyjmuje zgłoszenia do 10 kwietnia i zachęca: "Masz ponad 55 lat i dużo wolnego czasu? A może trudno Ci się zorganizować? Lubisz się uczyć i zdobywać nowe umiejętności? Interesuje Cię literatura i prasa? Piszesz do szuflady albo nie robiłeś/aś tego od czasów szkolnych? Masz ochotę nawiązać nowe znajomości? Saga jest dla Ciebie!".

Program Sagi obejmuje osiem pięciogodzinnych zajęć kreatywnego pisania oraz pięć spotkań z literatami i publicystami. Warsztaty zostaną połączone z konkursem literackim. Autorzy najciekawszych prac mogą liczyć na ich publikację w prasie, a także na nagrody książkowe.

To już druga edycja Sagi. Pierwsza odbyła się w ubiegłym roku. Zdaniem koordynatorki projektu Anny Kowalskiej uczestnicy warsztatów w czasie zajęć m.in. opowiadają o ważnych przeżyciach i doświadczeniach osobistych, które następnie spisują. To umacnia przekonanie, że ich wspomnienia są ważne.

Projekt Saga jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
(ike)Sonda

Czy Twoje wspomnienia są (byłyby) chętnie czytane i troskliwie przechowywane przez najbliższych?

Tak
Raczej tak
Nie
Raczej nie
Nie wieme-poczta
w księgarni

Kto ty jesteś

Joanna Szczepkowska z pasją reportera i detektywa odtwarza historię swojej rodziny. czytaj całość >>>

o nas   |   współpraca   |   partnerzy   |   patronaty   |   reklama   |   dla mediów   |   kontakt © 2010-2019 IKE - Usługi Literackie