Piszemy Wspomnienia

piątek, 05 czerwca 2020

wiadomości opinie prezentacje konkursy historia mówiona pamiętnik 2.0 w księgarni
najnowszearchiwum 2019archiwum 2018archiwum 2017archiwum 2016archiwum 2015archiwum 2014archiwum 2013archiwum 2012archiwum 2011archiwum 2010


Wiadomości

Taniec z Gąsowskim

(2011-11-09)

Piotr Gąsowski, prowadzący "Taniec z gwiazdami" w telewizji TVN, ujawnił w poniedziałkowym programie Kuby Wojewódzkiego, że pisze autobiograficzną książkę. Zdradził również jej tytuł roboczy: "Coś mi w życiu nie wyszło".

Piotr Gąsowski, prowadzący "Taniec z gwiazdami" w telewizji TVN, ujawnił w poniedziałkowym programie Kuby Wojewódzkiego, że pisze autobiograficzną książkę. Zdradził również jej tytuł roboczy: "Coś mi w życiu nie wyszło".

Do tego wyznania popularnego Gąsa sprowokował sam Wojewódzki, mówiąc, że słyszał, iż jego gość pracuje nad autobiografią: - Nie wiem, skąd wiesz, ale rzeczywiście piszę książkę – odparł Gąsowski. - Chciałem napisać parę słów na swoją stronę internetową i popłynęło dalej. Jeden rozdział, drugi rozdział, trzeci… Napisałem już sześć.

47-letni aktor ma pisać książkę, dopóki będzie mu to "lekko szło". Część gotowego tekstu dał do przeczytania parze nastolatków - ocena wypadła pozytywnie dla autora.

- Jestem przekonany, że to będzie książka ciekawa, autoironiczna i pokazująca Gąsa troszkę inaczej, ale nie lepiej, niż chciałbym siebie pokazać - promował swoje dzieło aktor.

Piotr Gąsowski w 2002 r. wystąpił – jako uczestnik konkursu – w "Tańcu z gwiazdami". Jego partnerką była Anna Głogowska – wkrótce stała się partnerką życiową Gąsowskiego (porzucił dla niej Hannę Śleszyńską, z którą ma syna). W 2007 r. parze, którą połączył taniec, urodziło się dziecko. Od tamtego roku Gąsowski prowadzi "Taniec z gwiazdami".

Przy okazji rozmowy z aktorem Kuba Wojewódzki przyznał, że sam zastanawia się nad napisaniem książki o sobie – wciąż jest kuszony ofertami wydawców. Jednak powstrzymuje go fakt, że obecnie książkę może napisać każdy. (ike)Sonda

Czy Twoje wspomnienia są (byłyby) chętnie czytane i troskliwie przechowywane przez najbliższych?

Tak
Raczej tak
Nie
Raczej nie
Nie wieme-poczta
w księgarni

Kto ty jesteś

Joanna Szczepkowska z pasją reportera i detektywa odtwarza historię swojej rodziny. czytaj całość >>>

o nas   |   współpraca   |   partnerzy   |   patronaty   |   reklama   |   dla mediów   |   kontakt © 2010-2020 IKE - Usługi Literackie