Piszemy Wspomnienia

niedziela, 26 stycznia 2020

wiadomości opinie prezentacje konkursy historia mówiona pamiętnik 2.0 w księgarni
najnowszearchiwum 2019archiwum 2018archiwum 2017archiwum 2016archiwum 2015archiwum 2014archiwum 2013archiwum 2012archiwum 2011archiwum 2010


Wiadomości

Teraz Jagielska

(2013-01-24)

Autobiograficzna opowieść "Miłość z kamienia. Życie z korespondentem wojennym" Grażyny Jagielskiej w trzecim tygodniu od debiutu trafiła do pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się książek sieci EMPIK.

Autobiograficzna opowieść "Miłość z kamienia. Życie z korespondentem wojennym" Grażyny Jagielskiej w trzecim tygodniu od debiutu trafiła do pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się książek sieci EMPIK.

Autorka – żona korespondenta wojennego Wojciecha Jagielskiego – opisała życie w ciągłym strachu i oczekiwaniu na wiadomość o śmierci męża, które zmusiły ją do leczenia w klinice stresu bojowego.

W wywiadzie dla "Dużego Formatu", czwartkowego dodatku "Gazety Wyborczej", Grażyna Jagielska ujawniła, że pierwotnie opisywanie swoich przeżyć i emocji związanych z nieobecnością męża miało być formą terapii zaproponowaną przez lekarza. Do wydawnictwa tekst skierował Wojciech Jagielski.

Reporter pod wpływem depresji żony zrezygnował z wypraw na wojny. Teraz ona zamierza ruszyć w dalekie strony bez niego: "Za radą psychoterapeuty postanowiłam, że zacznę samodzielnie zwiedzać świat. Na początek może popłynę z wycieczką w rejs po Nilu". Biorący udział w wywiadzie mąż zareagował na tę wypowiedź westchnięciem: "Ale ja zawsze chciałem pojechać na taką wycieczkę". Może teraz Grażyna będzie wojażować, a usychający z samotności w domu Wojciech zacznie pisać "Dziennik tęskniącego męża". (ike)
Sonda

Czy Twoje wspomnienia są (byłyby) chętnie czytane i troskliwie przechowywane przez najbliższych?

Tak
Raczej tak
Nie
Raczej nie
Nie wieme-poczta
w księgarni

Kto ty jesteś

Joanna Szczepkowska z pasją reportera i detektywa odtwarza historię swojej rodziny. czytaj całość >>>

o nas   |   współpraca   |   partnerzy   |   patronaty   |   reklama   |   dla mediów   |   kontakt © 2010-2020 IKE - Usługi Literackie football manager online