Piszemy Wspomnienia

poniedziałek, 25 maja 2020

wiadomości opinie prezentacje konkursy historia mówiona pamiętnik 2.0 w księgarni
najnowszearchiwum 2019archiwum 2018archiwum 2017archiwum 2016archiwum 2015archiwum 2014archiwum 2013archiwum 2012archiwum 2011archiwum 2010


Wiadomości

Wydawcy do piór

(2011-09-12)

Do końca września można nadsyłać prace na konkurs na wspomnienia wydawców organizowany przez Komisję Historyczną Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek z okazji 90-lecia PTWK.

Do końca września można nadsyłać prace na konkurs na wspomnienia wydawców organizowany przez Komisję Historyczną Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek z okazji 90-lecia PTWK.

Organizator zwraca się z apelem: "Prosimy Koleżanki i Kolegów o nadsyłanie wspomnień dotyczących Waszej pracy w wydawnictwach (państwowych, prywatnych, drugiego obiegu, przed 1990 rokiem bądź po - aż do czasów współczesnych)".

Tematem wspomnień mogą być opisy kontaktów wydawców z autorami, grafikami, drukarniami, dystrybutorami książek, cenzurą itp. Objętość prac konkursowych nie powinna przekraczać jednego arkusza, organizatorzy proszą o dołączenie do tekstu fotografii.

To kolejny konkurs na wspomnienia wydawców organizowany przez PTWK, które chce gromadzić materiały źródłowe dotyczące historii polskiego edytorstwa.

PTWK ma nadzieję, że w wyniku obecnego konkursu uda się zebrać materiał na interesującą książkę. (ike)


szczegóły konkursu >>>


Sonda

Czy Twoje wspomnienia są (byłyby) chętnie czytane i troskliwie przechowywane przez najbliższych?

Tak
Raczej tak
Nie
Raczej nie
Nie wieme-poczta
w księgarni

Kto ty jesteś

Joanna Szczepkowska z pasją reportera i detektywa odtwarza historię swojej rodziny. czytaj całość >>>

o nas   |   współpraca   |   partnerzy   |   patronaty   |   reklama   |   dla mediów   |   kontakt © 2010-2020 IKE - Usługi Literackie