Piszemy Wspomnienia

sobota, 19 września 2020

wiadomości opinie prezentacje konkursy historia mówiona pamiętnik 2.0 w księgarni

Konkursy

Przewodnik wspomnień

(2013-08-29)

Do 31 października można nadsyłać prace na konkurs "Wspomnienia o przewodnikach turystycznych" zorganizowany przez PTTK.

Do 31 października można nadsyłać prace na konkurs "Wspomnienia o przewodnikach turystycznych" zorganizowany przez PTTK.

Konkurs jest adresowany zarówno do przewodników, jak i uczestników wycieczek, którzy zetknęli się z przewodnikami. Tematami prac, jak wyjaśniają organizatorzy, są "wszelkie wspomnienia i opracowania, dotyczące doświadczeń i przeżyć przewodnickich oraz działalności przewodnickiej, obejmujące dawne lata, jak i czasy współczesne, wspomnienia przewodników o nauczycielach i mistrzach przewodnikach, przewodnikach autorytetach, pasjonatach, których podziwia się za pracę i działalność przewodnicką, wspomnienia uczniów (dzieci i młodzieży) o ich najlepszych przewodnikach turystycznych na wycieczkach szkolnych wspomnienia osób dorosłych, uczestników wycieczek krajowych i zagranicznych o ich najlepszych przewodnikach prowadzących te wycieczki".

Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 30 listopada br., zaś 15 grudnia autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody na uroczystości w warszawskim Muzeum Sportu i Turystyki. (ike)


regulamin konkursu >>>


Sonda

Czy Twoje wspomnienia są (byłyby) chętnie czytane i troskliwie przechowywane przez najbliższych?

Tak
Raczej tak
Nie
Raczej nie
Nie wieme-poczta
w księgarni

Kto ty jesteś

Joanna Szczepkowska z pasją reportera i detektywa odtwarza historię swojej rodziny. czytaj całość >>>

o nas   |   współpraca   |   partnerzy   |   patronaty   |   reklama   |   dla mediów   |   kontakt © 2010-2020 IKE - Usługi Literackie