Składak to brzmi dumnie
        Piszemy Wspomnienia

niedziela, 14 kwietnia 2024

Składak to brzmi dumnie

Składak to brzmi dumnie

(2013-04-26)


Do 17 czerwca trwa konkurs na wspomnienia związane z rowerami ogłoszony przez właściciela marki Romet. Wyłaniany codziennie autor najlepszej tego dnia pracy otrzymuje rower

Do 17 czerwca trwa konkurs na wspomnienia związane z rowerami ogłoszony przez właściciela marki Romet. Wyłaniany codziennie autor najlepszej tego dnia pracy otrzymuje rower.

Dziecięcy "Bobo", prezentowany na komunię "Sokół", turystyczny "Kobuz", kolarski "Jaguar", składaki "Flaming" i "Karat", męski "Ambasador", damska „Gazela” oraz dziesiątki innych typów rowerów, które łączyło logo – mitologiczny Pegaz. Produkował je Romet, jedno z najlepiej znanych przedsiębiorstw w PRL. Wiele rowerów, które zeszły z jego taśm montażowych, nadal jeździ po polskich drogach i bezdrożach.

Dawne zakłady Romet poległy w okresie prywatyzacji, jednak dobrze kojarząca się milionom użytkowników marka wciąż żyje. Jej właściciel z okazji przypadającej właśnie 65. rocznicy powołania przez ministra przemysłu i handlu Zjednoczonych Zakładów Rowerowych (przemianowanych w 1971 r. na Zakłady Rowerowe Romet) zorganizował promocyjny konkurs na rowerowe wspomnienia.Zwycięzcy otrzymują specjalny jubileuszowy rower Romet Wicher Limited Edition o wartości 2100 zł. (ike)


regulamin konkursu >>>
Piszemy wspomnienia poradnik - Ewa Pilawska

Sonda

Czy Twoje wspomnienia są (byłyby) chętnie czytane i troskliwie przechowywane przez najbliższych?

Tak
Raczej tak
Nie
Raczej nie
Nie wieme-poczta
w księgarni

Kto ty jesteś

Joanna Szczepkowska z pasją reportera i detektywa odtwarza historię swojej rodziny. czytaj całość >>>