Zgłoś bloga
        Piszemy Wspomnienia

wtorek, 28 listopada 2023

Zgłoś bloga

Zgłoś bloga

(2011-12-21)


Do 12 stycznia 2012 r. można zgłaszać blogi do siódmej edycji konkursu Blog Roku.

Do 12 stycznia 2012 r. można zgłaszać blogi do siódmej edycji konkursu Blog Roku.

W tym roku organizator największego konkursu polskiej blogosfery – portal Onet.pl – podzielił blogi na 10 kategorii. Wśród nich są cztery ściśle autobiograficzne –"Ja i moje życie", "Teen" (blogi dla nastolatków do 16 roku życia), "Moje zainteresowania i pasje" oraz "Podróże i szeroki świat".

Blogi mogą pochodzić z dowolnej platformy lub własnej strony internetowej. Jeden z głównych warunków regulaminu dotyczy powszechnej dostępności całej treści: "Nie jest dopuszczalne jakiekolwiek ograniczenie w publicznej dostępności treści bloga, w tym w szczególności ograniczenie dostępu do całości lub części treści bloga poprzez wprowadzenie hasła dostępowego bądź poprzez konieczność dokonania rejestracji w danym serwisie internetowym w celu zapoznania się z blogiem".


Podobnie jak w latach poprzednich zwycięzcy będą wyłaniani w kilku etapach, obejmujących głosowania SMS-owe i werdykty jurorów. Autor Bloga Roku otrzyma nagrody o łącznej wartości ponad 23 tys. zł (m.in. voucher na dowolną wycieczkę o wartości 15 tys. zł), zaś zwycięzcy w poszczególnych kategoriach mogą liczyć m.in. na notebook.

Do ubiegłorocznej edycji konkursu Blog Roku zgłoszono 4721 blogów. Największe zainteresowanie wzbudziły kategorie najbardziej osobiste – "Teen" - 1165 zgłoszeń, oraz "Ja i moje życie" - 1014. (ike)


regulamin konkursu >>>
Piszemy wspomnienia poradnik - Ewa Pilawska

Sonda

Czy Twoje wspomnienia są (byłyby) chętnie czytane i troskliwie przechowywane przez najbliższych?

Tak
Raczej tak
Nie
Raczej nie
Nie wieme-poczta
w księgarni

Kto ty jesteś

Joanna Szczepkowska z pasją reportera i detektywa odtwarza historię swojej rodziny. czytaj całość >>>