Makatka Katarzyny Grocholi
        Piszemy Wspomnienia

niedziela, 20 czerwca 2021

Makatka Katarzyny Grocholi

Makatka Katarzyny Grocholi

(2011-04-08)


Katarzyna Grochola i jej córka, Dorota Szelągowska, rozmawiają ze sobą - dzieląc się wspomnieniami i własnym życiem - w książce "Makatka, czyli Rok Matki i Córki". Zgodnie z zapowiedzią Wydawnictwa Literackiego ukaże się ona w maju.

Katarzyna Grochola i jej córka, Dorota Szelągowska, rozmawiają ze sobą - dzieląc się wspomnieniami i własnym życiem - w książce "Makatka, czyli Rok Matki i Córki".
Zgodnie z zapowiedzią Wydawnictwa Literackiego ukaże się ona w maju.

W opisie książki wydawca podkreśla: "Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska w jedynym w swoim rodzaju dialogu dwóch kobiet w różnych rolach: matki i dziecka, dwóch matek, babci i matki. Dwie generacje, dwa style życia. Łączą je więzy krwi, różnią życiowe doświadczenia, tęsknoty, niepokoje. Wspólnie zarażają pasją życia, przywołują wspomnienia, opowiadają o ważnych dla siebie ludziach, miejscach i wydarzeniach".

Katarzyny Grocholi, autorki powieści "Nigdy w życiu", nie trzeba przedstawiać. Dorota Szelągowska jest dziennikarką, scenarzystką, kucharką i architektem wnętrz. Karierę dziennikarską rozpoczynała jako nastolatka, prowadząc w telewizji program dla młodzieży "Rower Błażeja". Specjalizuje się w programach kulinarnych i wnętrzarskich. Ma syna, jest partnerką życiową pianisty i kompozytora Adama Sztaby. (ike)

Piszemy wspomnienia poradnik - Ewa Pilawska

Sonda

Czy Twoje wspomnienia są (byłyby) chętnie czytane i troskliwie przechowywane przez najbliższych?

Tak
Raczej tak
Nie
Raczej nie
Nie wieme-poczta
w księgarni

Kto ty jesteś

Joanna Szczepkowska z pasją reportera i detektywa odtwarza historię swojej rodziny. czytaj całość >>>