Seniorze - do SAGI!
        Piszemy Wspomnienia

wtorek, 23 lipca 2024

Seniorze - do SAGI!

Seniorze - do SAGI!

(2014-04-02)


Do 6 kwietnia można zgłosić swój udział w kolejnej edycji warsztatów pisarskich dla seniorów SAGA. Organizowane przez krakowskie Stowarzyszenie Willa Decjusza zajęcia są bezpłatne.

Do 6 kwietnia można zgłosić swój udział w kolejnej edycji warsztatów pisarskich dla seniorów SAGA. Organizowane przez krakowskie Stowarzyszenie Willa Decjusza warsztaty są bezpłatne.

Warsztaty skierowane są do osób powyżej 60. roku życia, które – jak podkreślają organizatorzy – czują w sobie twórczy potencjał i chciałyby się nim podzielić z innymi. "Uczestnicy i uczestniczki w czasie warsztatów twórczego pisania i spotkań literackich będą poznawać techniki pisarskie oraz tworzyć teksty literackie i użytkowe. Spotkania realizowane będą od połowy kwietnia do połowy czerwca 2014" – informuje Stowarzyszenie Willa Decjusza.

Zajęcia poprowadzą m.in. Michał Olszewski, pisarz, autor książek "Do Amsterdamu" i "Zapiski na biletach", oraz Katarzyna Kubisiowska, pracująca obecnie nad biografią powieściopisarza i diarysty Jerzego Pilcha. (ike)


szczegowe informacje >>>


Piszemy wspomnienia poradnik - Ewa Pilawska

Sonda

Czy Twoje wspomnienia są (byłyby) chętnie czytane i troskliwie przechowywane przez najbliższych?

Tak
Raczej tak
Nie
Raczej nie
Nie wieme-poczta
w księgarni

Kto ty jesteś

Joanna Szczepkowska z pasją reportera i detektywa odtwarza historię swojej rodziny. czytaj całość >>>