Wyczerpany Łazuka
        Piszemy Wspomnienia

czwartek, 17 czerwca 2021

Wyczerpany Łazuka

Wyczerpany Łazuka

(2010-10-25)


Pierwszy nakład autobiograficznego wywiadu-rzeki „Przypuszczam, że wątpię” z Bohdanem Łazuką został wyczerpany. Jak poinformowała nasz portal Agnieszka Sempolska z wydawnictwa Prószyński i S-ka, trwa dodruk książki – powinna być ona dostępna w księgarniach w przyszłym tygodniu.

Pierwszy nakład autobiograficznego wywiadu-rzeki „Przypuszczam, że wątpię” z Bohdanem Łazuką został wyczerpany. Jak poinformowała PiszemyWspomnienia.pl Agnieszka Sempolska z wydawnictwa Prószyński i S-ka, trwa dodruk książki – powinna być ona dostępna w księgarniach w przyszłym tygodniu.

Jeszcze przed ukazaniem się książki aktor w rozmowie z naszym portalem tłumaczył, dlaczego zdecydował się na spisanie wspomnień: „Gdy człowiekowi bliżej jest niż dalej, wypada coś refleksyjnego powiedzieć, a nie tylko uwielbiane przez Polaków: „Bohdan, trzymaj się!” czy „Nie lubię poniedziałku”. To tak, jakbym w życiu nic więcej nie zrobił”.

Bohdan Łazuka jeździ po kraju, skutecznie promując swą książkę. 27 października o godz. 17.00 spotka się z czytelnikami w księgarni Kulturomaniak w Centrum Handlowym E.Leclerc w Lublinie. (ike)

Piszemy wspomnienia poradnik - Ewa Pilawska

Sonda

Czy Twoje wspomnienia są (byłyby) chętnie czytane i troskliwie przechowywane przez najbliższych?

Tak
Raczej tak
Nie
Raczej nie
Nie wieme-poczta
w księgarni

Kto ty jesteś

Joanna Szczepkowska z pasją reportera i detektywa odtwarza historię swojej rodziny. czytaj całość >>>