Piszemy Wspomnienia

niedziela, 20 września 2020

wiadomości opinie prezentacje konkursy historia mówiona pamiętnik 2.0 w księgarni
najnowszearchiwum 2019archiwum 2018archiwum 2017archiwum 2016archiwum 2015archiwum 2014archiwum 2013archiwum 2012archiwum 2011archiwum 2010


Wiadomości

Z książką do Brukseli

(2014-05-09)

Marta Kaczyńska nie zdecydowała się na udział w wyścigu do Parlamentu Europejskiego. Ale cztery dni przed wyborami pojawi się książka, która może pomóc partii jej wujka.

Marta Kaczyńska nie zdecydowała się na udział w wyścigu do Parlamentu Europejskiego. Ale cztery dni przed wyborami pojawi się książka, która może pomóc partii jej wujka.

Wywiad rzeka "Moi rodzice" to opowieść o prywatnym życiu Marii i Lecha Kaczyńskich, uzupełniona niepublikowanymi wcześniej zdjęciami tragicznie zmarłej pary. Wydawcą książki jest oficyna The Facto, kierowana przez prawicowego publicystę Igora Zalewskiego, zaś autorką rozmów - dziennikarka przychylnego PiS tygodnika "W Sieci", Dorota Łosiewicz. Marta Kaczyńska przyjęła ją w mieszkaniu przy ul. Armii Krajowej w Sopocie, w którym wychowała się. Wprowadziła się do niego ponownie trzy lata po śmierci rodziców. Zgromadziła w nim pamiątki związane z Marią i Lechem Kaczyńskimi.

"Moi rodzice" to kolejna książka kojarzona z wyborami europejskimi. Najgłośniejszą z dotychczasowych jest wywiad rzeka "Między nami liberałami", w której Paweł Piskorski, lider jednej z list koalicji Europa Plus-Twój Ruch, opowiada o finansowaniu przez Niemcy Kongresu Liberalno-Demokratycznego - dawnej partii Donalda Tuska. (ike)


Sonda

Czy Twoje wspomnienia są (byłyby) chętnie czytane i troskliwie przechowywane przez najbliższych?

Tak
Raczej tak
Nie
Raczej nie
Nie wieme-poczta
w księgarni

Kto ty jesteś

Joanna Szczepkowska z pasją reportera i detektywa odtwarza historię swojej rodziny. czytaj całość >>>

o nas   |   współpraca   |   partnerzy   |   patronaty   |   reklama   |   dla mediów   |   kontakt © 2010-2020 IKE - Usługi Literackie