Zmagania Ewy Błaszczyk
        Piszemy Wspomnienia

czwartek, 17 czerwca 2021

Zmagania Ewy Błaszczyk

Zmagania Ewy Błaszczyk

(2010-11-08)


"Wszystko jest takie kruche" – to tytuł książki poświęconej życiu Ewy Błaszczyk, która trafi do sprzedaży 15 listopada. Aktorka w rozmowie z Izabelą Górnicka-Zdziech opowiada o walce, jaką toczy po śmierci męża i zakrztuszeniu się córki, które wywołało śpiączkę.

„Wszystko jest takie kruche” – to tytuł książki poświęconej życiu Ewy Błaszczyk, która trafi do sprzedaży 15 listopada. Aktorka w rozmowie z Izabelą Górnicka-Zdziech opowiada o walce, jaką toczy po śmierci męża i zakrztuszeniu się córki, które wywołało śpiączkę.

Ewa Błaszczyk, aktorka, kawaler Orderu Uśmiechu, Kobieta Roku w plebiscycie miesięcznika „Twój Styl”, Polka Roku w plebiscycie „Wysokich Obcasów”, zmaga się nie tylko z własnym dramatem. Jako szefowa fundacji „Akogo?” pomaga dzieciom z ciężkimi urazami mózgu, buduje klinikę „Budzik”.

To już druga autobiograficzna książka Ewy Błaszczyk. Pierwsza – „Wejść tam nie można” – ukazała się w 2005 r. Aktorka podkreślała w niej: „Ja wierzę, że cierpienia mają sens. Wiodą do jakiegoś celu. Już nawet zaczynam się do nich uśmiechać”. Przesłanie nowej książki jest podobne: ma dodać wiary ludziom doświadczonym przez nieszczęście. (ike)

Piszemy wspomnienia poradnik - Ewa Pilawska

Sonda

Czy Twoje wspomnienia są (byłyby) chętnie czytane i troskliwie przechowywane przez najbliższych?

Tak
Raczej tak
Nie
Raczej nie
Nie wieme-poczta
w księgarni

Kto ty jesteś

Joanna Szczepkowska z pasją reportera i detektywa odtwarza historię swojej rodziny. czytaj całość >>>