Blog Roku
        Piszemy Wspomnienia

wtorek, 28 listopada 2023

Blog Roku

Blog Roku

(2013-01-07)


"Daj się odkryć!" - portal onet.pl zachęca do udziału w ósmej edycji "Bloga Roku" - największego konkursu polskojęzycznej blogosfery.

"Daj się odkryć!" - portal onet.pl zachęca do udziału w ósmej edycji "Bloga Roku" - największego konkursu polskojęzycznej blogosfery.

Zasady są podobne jak w latach poprzednich. Każdy – niezależnie od platformy, na jakiej prowadzi bloga – może zgłosić się do konkursu w jednej ze wskazanych przez siebie dziesięciu kategorii m.in. "Ja i moje życie", "Literackie i kulturalne", "Moje zainteresowania i pasje", "Teen". Termin zgłoszenia bloga upływa 24 stycznia o godzinie 12.00.

Wszystkie blogi przejdą do drugiego etapu – głosowania SMS-owego. W tym etapie z każdej kategorii zostanie wyłonionych po 10 blogów, które otrzymają największą liczbę SMS-ów. Jurorzy przypisani do poszczególnych kategorii z 10 blogów wskażą zwycięzcę kategorii oraz trzy blogi, które będą nominowane do nagrody głównej i wyróżnień głównych. Pełna lista nominowanych blogów pojawi się w internetowym serwisie konkursu 14 lutego i zostanie przedstawiona wszystkim członkom jury. Ich zadaniem będzie wybór Bloga Roku 2012 oraz dwóch blogów, które otrzymają tzw. wyróżnienie główne. Podobnie jak w poprzednich latach zostanie wyłoniony także Blog Blogerów.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na uroczystości 28 lutego. Nagrodami są podobnie jak w poprzednich latach vouchery na podróże (od 2 do 6,5 tys. zł) oraz tysiączłotowe vouchery na biżuterię do sklepów sieci Apart. Ponadto wśród ufundowanych nagród jest skuter Romet Retro 7 oraz – dla zdobywcy tytułu Blog Blogerów - zegarek Versace Atelier o wartości 3 370 zł. (ike)


regulamin konkursu >>>
Piszemy wspomnienia poradnik - Ewa Pilawska

Sonda

Czy Twoje wspomnienia są (byłyby) chętnie czytane i troskliwie przechowywane przez najbliższych?

Tak
Raczej tak
Nie
Raczej nie
Nie wieme-poczta
w księgarni

Kto ty jesteś

Joanna Szczepkowska z pasją reportera i detektywa odtwarza historię swojej rodziny. czytaj całość >>>