Szczęśliwa trzydziestka
        Piszemy Wspomnienia

wtorek, 28 listopada 2023

Szczęśliwa trzydziestka

Szczęśliwa trzydziestka

(2011-02-02)


Znamy już 30 blogów, które ubiegają się o tytuł Bloga Roku 2010 w największym konkursie polskiej blogosfery, organizowanym przez portal Onet.pl. Blogi wyłonili – spośród stu, które wybrali internauci w głosowaniu SMS-owym – jurorzy przydzieleni do każdej z 10 kategorii konkursowych.

Znamy już 30 blogów, które ubiegają się o tytuł Bloga Roku 2010 w największym konkursie polskiej blogosfery, organizowanym przez portal Onet.pl. Blogi wyłonili – spośród stu, które wybrali internauci w głosowaniu SMS-owym – jurorzy przydzieleni do każdej z 10 kategorii
konkursowych.

W najbardziej osobistej kategorii – "Ja i moje życie" – do kolejnego etapu konkursu dostały się trzy blogi: "Kochamy Laurę" - poświęcony walce rodziców o życie chorej córki, "Andzia i jej nieborak" – o zmaganiach kobiety chorej na raka, oraz "Junior, Spink i ja" – o matce dzielnie stawiającej czoła problemom, wychowującej samotnie chorego syna.

O tym, który z 30 nominowanych blogów otrzyma tytuł Bloga Roku 2010, zadecyduje Kapituła Konkursu. Zwycięzca zostanie ogłoszony 17 lutego. (ike)

Piszemy wspomnienia poradnik - Ewa Pilawska

Sonda

Czy Twoje wspomnienia są (byłyby) chętnie czytane i troskliwie przechowywane przez najbliższych?

Tak
Raczej tak
Nie
Raczej nie
Nie wieme-poczta
w księgarni

Kto ty jesteś

Joanna Szczepkowska z pasją reportera i detektywa odtwarza historię swojej rodziny. czytaj całość >>>