Marzenie Trojanowskiej
        Piszemy Wspomnienia

niedziela, 20 czerwca 2021

Marzenie Trojanowskiej

Marzenie Trojanowskiej

(2011-06-28)


W przyszłym roku ukaże się autobiografia Izabeli Trojanowskiej – poinformował wtorkowy "Fakt". W przygotowaniu książki, która prawdopodobnie przybierze formę wywiadu-rzeki, gwieździe pomaga zawodowa dziennikarka.

W przyszłym roku ukaże się autobiografia Izabeli Trojanowskiej – poinformował wtorkowy "Fakt". W przygotowaniu książki, która prawdopodobnie przybierze formę wywiadu-rzeki, gwieździe pomaga zawodowa dziennikarka

W książce Izabela Trojanowska opowie o życiu prywatnym, karierze aktorskiej i estradowej.

Komentując informację o autobiografii, portal WirtualnaPolska przypomina: "Kiedyś była jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez Polaków wokalistek i aktorek. Dzisiaj znana jest przede wszystkim z roli Moniki Ross-Nawrot w telenoweli Klan".

Wp.pl zadaje retoryczne pytanie o motywy, jakimi kieruje się autorka: "Czy przygotowywana właśnie przez Izabelę Trojanowską autobiografia sprawi, że aktorka wróci na szczyt? Czy to jeszcze jedna desperacka próba odcinania kuponów od dawnej świetności? A może rodzaj skromnego i eleganckiego podsumowania dotychczasowej kariery artystki?". Menedżer Izabeli Trojanowskiej twierdzi, że napisanie autobiografii to jej wielkie marzenie. (ike)

Piszemy wspomnienia poradnik - Ewa Pilawska

Sonda

Czy Twoje wspomnienia są (byłyby) chętnie czytane i troskliwie przechowywane przez najbliższych?

Tak
Raczej tak
Nie
Raczej nie
Nie wieme-poczta
w księgarni

Kto ty jesteś

Joanna Szczepkowska z pasją reportera i detektywa odtwarza historię swojej rodziny. czytaj całość >>>