Ocalić od zapomnienia
        Piszemy Wspomnienia

wtorek, 28 września 2021

Ocalić od zapomnienia

Ocalić od zapomnienia

(2012-06-13)


"Więc ja chciałbym twoje serce/ Ocalić od zapomnienia…" Miejska Biblioteka Publiczna w Gorlicach zaprasza – jak zapewnia - na wyjątkowy wieczór wspomnień poświęcony Markowi Grechucie, w czwartek, 16 czerwca.

"Więc ja chciałbym twoje serce/ Ocalić od zapomnienia…" Miejska Biblioteka Publiczna w Gorlicach zaprasza – jak zapewnia - na wyjątkowy wieczór wspomnień poświęcony Markowi Grechucie w czwartek, 16 czerwca.

"Chciałbym oczu twoich chmurność/ Ocalić od zapomnienia…". O godz. 17. w sali "Pod Sową" wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury zaśpiewają piosenki Grechuty. Godzinę później Danuta Grechuta i Jakub Baran zaprezentują wydany w grudniu ubiegłego roku wywiad rzekę "Marek Grechuta we wspomnieniach żony Danuty".

"Ile razem dróg przebytych/ Ile ścieżek przedeptanych"… „Książka powstała, ponieważ takie było życzenie wielbicieli Marka" – tak przedstawiła motywy wydania i adresatów wspomnień Danuta Grechuta, która była żoną Marka 36 lat. Wielbicie talentu artysty mogą się z niej dowiedzieć wielu szczegółów z jego życia prywatnego, obejrzeć nigdzie wcześniej niepublikowane dokumenty i zdjęcia.

"Ile listów, ile rozstań/ Ciężkich godzin w miastach wielu/ I znów upór, żeby powstać/ I znów iść i dojść do celu…" (ike)

Piszemy wspomnienia poradnik - Ewa Pilawska

Sonda

Czy Twoje wspomnienia są (byłyby) chętnie czytane i troskliwie przechowywane przez najbliższych?

Tak
Raczej tak
Nie
Raczej nie
Nie wieme-poczta
w księgarni

Kto ty jesteś

Joanna Szczepkowska z pasją reportera i detektywa odtwarza historię swojej rodziny. czytaj całość >>>