Spalony Iwan
        Piszemy Wspomnienia

piątek, 24 września 2021

Spalony Iwan

Spalony Iwan

(2012-06-14)


16 czerwca Polska zagra we Wrocławiu decydujący mecz w swojej grupie – z Czechami. A poprzedniego dnia w tym samym mieście były reprezentacyjny napastnik Andrzej Iwan w czasie spotkania z czytelnikami będzie promował autobiograficzną książkę "Spalony".

16 czerwca Polska zagra we Wrocławiu ostatni mecz w swojej grupie – z Czechami. A poprzedniego dnia w tym samym mieście były reprezentacyjny napastnik Andrzej Iwan w czasie spotkania z czytelnikami będzie promował autobiograficzną książkę "Spalony".

"To nie będzie książka o triumfach, chociaż i one się zdarzały. Więcej znajdziecie tu upadków, bo moje życie naznaczone jest upadkami, po których nieporadnie próbowałem się pozbierać. Ale będzie to też książka z moim prywatnym happy-endem: dziś, kiedy patrzę w przeszłość, wiem jedno - mogło być gorzej" - napisał Iwan we wstępie do "Spalonego".

Znający Iwana od wielu lat przyjaciele z boiska i dziennikarze zapewniają, że jego opowieść jest do bólu szczera. Wydawca z kolei podkreśla fotograficzną pamięć byłego piłkarza, który dzięki niej "oddaje szczegóły zdarzeń sprzed dwudziestu czy trzydziestu lat, odkłamuje historię polskiego futbolu, rzuca nowe światło na największe piłkarskie nazwiska, ale przede wszystkim ukazuje zawodników jako zwykłych ludzi". (ike)

Piszemy wspomnienia poradnik - Ewa Pilawska

Sonda

Czy Twoje wspomnienia są (byłyby) chętnie czytane i troskliwie przechowywane przez najbliższych?

Tak
Raczej tak
Nie
Raczej nie
Nie wieme-poczta
w księgarni

Kto ty jesteś

Joanna Szczepkowska z pasją reportera i detektywa odtwarza historię swojej rodziny. czytaj całość >>>