Z zazdrości o Farrella
        Piszemy Wspomnienia

wtorek, 28 września 2021

Z zazdrości o Farrella

Z zazdrości o Farrella

(2012-04-12)


W listopadzie ub.r. pojawiła się informacja, że Alicja Bachleda-Curuś opisze swój związek z Colinem Farrellem w książce. Zamiast niej została wydana autobiografia innej byłej partnerki gwiazdora, która przedstawiła polską aktorkę w niekorzystnym świetle. Niewykluczone, że ukaże się ona także w języku polskim

W listopadzie ub.r. pojawiła się informacja, że Alicja Bachleda-Curuś opisze swój związek z Colinem Farrellem w książce. Zamiast niej została wydana autobiografia innej byłej partnerki gwiazdora, która przedstawiła polską aktorkę w niekorzystnym świetle. Niewykluczone, że ukaże się ona także w języku polskim.

Niespełna 35-letnia Emma Forrest ma na swym koncie trzy powieści, scenariusze filmowe oraz artykuły i wywiady publikowane w wielkich tytułach prasowych. Bezpośrednią przyczyną napisania autobiograficznej książki "Your Voice In My Head" ("Twój głos w mojej głowie") była przedwczesna śmierć psychoanalityka, który pomagał jej w przezwyciężeniu depresji, samotności, skłonności do bulimii.

Jednym z powodów kłopotów Emmy Forrest było rozstanie z Colinem Farrellem. Za własną próbę samobójczą pisarka wini kolejną partnerkę gwiazdora – Alicję Bachledę-Curuś. Nie oszczędza jej, opisując początki znajomości Polki i Irlandczyka.

Niewinna Zosia z "Pana Tadeusza" już na wstępie miała oznajmić, że jest gotowa "przelecieć" Farrella. Bachleda-Curuś występuje w książce Emmy Forrest jako osoba z jednej strony irracjonalna, zaś z drugiej przebiegła, próbująca manipulować aktorem. W 2013 r. do kin wejdzie film oparty na książce "Your Voice In My Head". Forest pisze do niego scenariusz, obraz reżyseruje David Yates – twórca m.in. dwóch części filmowych przygód Harry’ego Pottera. Czy na ekranie pojawi się także raniąca serce bohaterce polska góralka?

Alicja Bachleda-Curuś poznała Farrella w 2008 r. na planie filmu "Ondine". Irlandczyk wyłowił z morza piękną nieznajomą dziewczynę (Bachledę-Curuś), którą okoliczni mieszkańcy przyjęli za mityczną nimfę. Owocem miłości aktorów, która rozgrywała się poza planem, jest wspólne dziecko. (ike)

Piszemy wspomnienia poradnik - Ewa Pilawska

Sonda

Czy Twoje wspomnienia są (byłyby) chętnie czytane i troskliwie przechowywane przez najbliższych?

Tak
Raczej tak
Nie
Raczej nie
Nie wieme-poczta
w księgarni

Kto ty jesteś

Joanna Szczepkowska z pasją reportera i detektywa odtwarza historię swojej rodziny. czytaj całość >>>